MÖBLER / Soffor / Soffa 8748609
nr 874 8609
Soffa
Karl Johan, Mahogny, längd: 198
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 februari 2014
kl 18:46:14
100 kr
400 kr
Karl Johanstil/Empir
Senempiren
Soffa
Kondition: slitage, skador
nr 874 8609
Soffa
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 450 kr |
måndag 10 februari 2014 |
Karl Johanstil/Empir
Senempiren
Senempiren